Andělský náramek s ŘÍČNÍ PERLOU

Náramek z českých "ohňových" korálků a pravou přírodní říční perlou, je jedinečným doplňkem pro Váš outfit. Hodí se na každodenní nošení. Díky pružence má univerzální velikost, snadno se natáhne na ruku.

Každá perla má svůj originální tvar. Jejich opalizující lesk přitahuje a fascinuje ženy na celém světě. Pokud zkombinujete více náramků najednou, vaše zápěstí bude velice působivé a šik.  

Broušené skleněné korálky ohňovky jsou největší chloubou českých sklářů. Vynikají především svým třpytem. Některé ohňovky mají povrch zušlechtěný irisováním.
České ohňové perle jsou populárním druhem skleněných perlí, který vznikl již před 5 stoletími. Vzhledově se přibližují broušeným drahým kamenům.

Náramek je zabalen dodáván s originální dárkovou kartou.

  • Délka: 18,5 cm
  • Šířka: 0,4 - 0,7 cm
  • Pružný
  • balení obsahuje 1 ks náramku
  • znamení zvěrokruhu : univerzální

Složení

sklo, elastan, plast, bižuterní kov, přírodní říční perla

Nevyhovuje Vám velikost náramku? Nezoufejte. Požadovaný rozměr nám napište do poznámky při dokončování objednávky. Náramek Vám upravíme zcela zdarma.

90 Kč

Říční perla

Říční perly mají přirozeně nejrůznější tvary a barvy. Jsou známé svou širokou škálou barev a tvarů. Každá z nich je originál a najít dvě podobné perly je opravdu těžké. Říční perly jsou oblíbené díky svým přírodním nedokonalostem, které jim dodávají ještě větší tajemnost.

Odráží krásu ženy, pomáhají nalézt duševní rovnováhu, pokoru, značí podstatu ženy. Přivolávají štěstí a zdraví, chrání před negativní energií. Značí čistotu, vyrovnanost a štědrost. Dokáží posílit vaší intuici, pomohou vám dosáhnout vytyčených cílů.