Čakrový náramek

Novinka

Čakrový náramek je jedinečným doplňkem pro dosažení klidu a harmonie. Hodí se na každodenní nošení. Díky pružence má univerzální velikost, snadno se natáhne na ruku.

Kresba i barva se může mírně lišit, jelikož se jedná o přírodní materiál. 

  • Délka: 18,5 cm
  • Šířka: 0,6 cm
  • Pružný
  • balení obsahuje 1 ks náramku
  • znamení zvěrokruhu: univerzální

Nevyhovuje Vám velikost náramku? Nezoufejte. Požadovaný rozměr nám napište do poznámky při dokončování objednávky. Náramek Vám upravíme zcela zdarma.

130 Kč
Skladem

Něco o čakrách:

Slovo Čakra pochází ze sanskrtu a znamená kruh nebo kolo. Čakry jsou energetická centra na těle, která slouží jako přijímací stanice, transformátory a rozdělovače energie /prány/ různých frekvencí. Kromě toho také energii vyzařují do okolí. Aby bylo naše tělo zdravé, je třeba, aby všechny čakry byly v rovnováze , správně fungovaly a přijímaly bioenergii.
Důležitých je 7 hlavních čaker. Čakry většiny lidí mají obvykle průměr cca 10 cm , při duchovním rozvoji člověka se čakry rozšiřují, frekvence jejich vibrací se zvyšuje a i jejich barvy jsou jasnější a zářivější. Čakry jsou v neustálém otáčivém pohybu, který způsobuje, že energie je vtahována do nitra čaker. Čakry ve spodní polovině trupu se otáčejí pomaleji než ty v horní části a v hlavě. Někdy mohou být některé, většina, výjimečně všechny, čakry blokovány, což způsobuje, že životní energie nemůže volně proudit. U zablokovaných čaker je jejich frekvence vibrací nízká a někdy až neznatelná.
Tyto blokace bývají nejčastěji způsobeny strachem, šokem, napětím, zklamáním atd.
Tyto blokády lze uvolnit více způsoby a jedním z nich je nošení čakrových náramků, nebo náhrdelníků .

Harmonizace a čištění první čakry: Achát, Azurit, Heliotrop, Hematit, Jaspis červený, Granát, Korál červený, Rubín, Turmalín Skoryl, Záhněda.

Působnost čakry zahrnuje: vše pevné: páteř, kosti, zuby, nohy, tlusté střevo, konečník, prostata, tvorbu krve, buňky.
Princip: tělesná vůle být, přežití, tělesné potřeby

Harmonizace a čištění druhé čakry: Achát ohnivý, Citrín, Chrysopras, Kalcit oranžový (Aragonit), Karneol, Měsíční kámen, Topaz oranžový.
Působnost čakry zahrnuje: hýždě, rozmnožovací orgány, ledviny, močový měchýř, krev, míza, sperma, trávicí šťávy, tělní tekutiny a žlázy (varlata, vaječníky, prostata).
Princip: citová rovnováha, sexualita, jídlo

Harmonizace a čištění třetí čakry: Citrín, Fluorit žlutý, Fuchsit, Jantar, Jaspis žlutý, Kalcit žlutý (Aragonit), Labradorit žlutý, Labradorit, Larimar, Malachit, Opál žlutý, Sluneční kámen, Topaz zlatý, Tygří oko.
Působnost čakry zahrnuje: spodní část zad, dutina břišní, trávicí systém, žaludek, játra, slezina, žlučník, dvanácterník, nadledvinky, nervový systém.
Princip: osobní moc, vůle k prosazení

Harmonizace a čištění čtvrté čakry: Avanturín, Chryzokol, Jadeit, Kunzit, Morganit, Nefrit, Olivín, Prehnit, Rodonit, Rodochrozit, Růženín, Smaragd, Turmalín růžový.
Působnost čakry zahrnuje: srdce, horní část zad s hrudníkem a hrudní dutinou, spodní část plic, krev a krevní oběh, kůži, imunitu, krevní tlak a ruce.
Princip: láska, vztahy, oddanost

Harmonizace a čištění páté čakry: Akvamarín, Azurit, Jantar, Chalcedon, Larimar, Safír modrý, Topaz modrý, Turmalín modrý, Tyrkys.
Působnost čakry zahrnuje: oblast krku, šíje, týlu a spodní čelisti, uši, ústrojí hlasu, hrtan, jícen, horní část plic, průdušky, hltan, paže a ramena
Princip: komunikace, sebevyjádření

Harmonizace a čištění šesté čakry: Ametyst, Azurit, Azurit-Malachit, Fluorit modrý, Howlit modrý, Dumortierit, Labradorit, Lapis Lazuli, Safír fialový, Sodalit, Vltavín.
Působnost čakry zahrnuje: hypofýzu, která svojí činností ovládá funkci všech ostatních žláz, dále obličej, oči, uši, nos, dutiny, malý mozek, téma představivosti, centrální nervový systém, endokrinní systém.
Princip: intuice, moudrost, poznání bytí

Harmonizace a čištění sedmé čakry: Ametyst, Křišťál, Lepidolit, Selenit, Vltavín.
Působnost čakry zahrnuje: velký mozek, mozková kůra, porozumění, rozšířené vědomí
Princip: čiré bytí