Náhrdelník *STROM ŽIVOTA* 7 čaker

Elegantní minerální náhrdelník s přívěškem stromu života skvěle doplní váš každodenní outfit.
Je velice univerzální, hodí se do výstřihů halenek, šatů i k tričkům. Přívěsek je zavěšený na jemném očkovém řetízku. Náhrdelník je velice vkusný, bude skvělým dárkem pro každou ženu.
Řetízek se zapíná na karabinku a prodlužovací řetízek.

  • Délka: 44 cm
  • Průměr přívěsku: 5 cm
  • Adjustační řetízek: 5 cm
  • znamení zvěrokruhu : univerzální

Složení

zlomky minerálových kamínků, bižuterní kov


230 Kč
Skladem

VÝZNAM...

Strom života je velmi populární a univerzální symbol, který představuje různé významy napříč kulturami a náboženstvími. Nejčastěji se spojují s nesmrtelností nebo plodností. Kromě kultur mají stromy života své postavení iv náboženské symbolice. Symbol stromu nepatří do jedné konkrétní kultury, protože se používá po celém světě již po staletí. Strom je vnímán jako posvátný symbol, který nese mnohé významy v náboženských i duchovních filozofiích. Zatímco Strom života symbolizuje různé věci, existují společné znaky, které jsou pro tento symbol napříč několika kulturami společné. Význam symbolů stromu života: Předek, rodina a plodnost, Růst a síla, Individualita, Nesmrtelnost a znovuzrození, Mír.
Amulet strom života je ochranné a obranné znamení, které se nosí obvykle jako přívěšek kolem krku. Můžete ho ale nosit taky v peněz, na náramku, řetízku na noze či na svazku klíčů. Pro ochranný účinek je významný taky Způsob Umístění a druh amuletu. Aby se posílil ochranný účinek, většinou se pro amulet plete vlastní šňůrka, Za zvláštní účinné se považují červené šňůrky. Amulety chrání nejen vás, ale taky třeba domácí mazlíčky, Pokud ho nosíme na krku. Mocnější účinky "vyšel" amulet, který vám někdo daroval z lásky než ten, který jste si sami Koupili.
Strom života je mezi amulety velmi oblíbený a nošení tohoto symbolu není jen módní trend, pro nositele znamená mnohem víc. Po staletí byl strom života symbolem mnoha kultur po celém světě. Uctívaly ho Egypťané, Číňané, Mayové, Křesťané. Je to univerzální symbol, který překračuje náboženství a kultury. Obvykle je zobrazen jako velký strom s rozprostřenými větvené a kořeny, které dosahují vysoce i dolů, jenž je znázorněn v kruhu. V keltské kultuře větve a kořeny symbolizují spojení mezi nebem a zemí, v buddhismu strom je cesta k osvícení, ve starověkém Egyptě se věřilo, že strom života je symbolem smrti i hojnosti a africké kultury její považuj za ochránce života. 

Něco o čakrách:

Slovo Čakra pochází ze sanskrtu a znamená kruh nebo kolo. Čakry jsou energetická centra na těle, která slouží jako přijímací stanice, transformátory a rozdělovače energie /prány/ různých frekvencí. Kromě toho také energii vyzařují do okolí. Aby bylo naše tělo zdravé, je třeba, aby všechny čakry byly v rovnováze , správně fungovaly a přijímaly bioenergii.
Důležitých je 7 hlavních čaker. Čakry většiny lidí mají obvykle průměr cca 10 cm , při duchovním rozvoji člověka se čakry rozšiřují, frekvence jejich vibrací se zvyšuje a i jejich barvy jsou jasnější a zářivější. Čakry jsou v neustálém otáčivém pohybu, který způsobuje, že energie je vtahována do nitra čaker. Čakry ve spodní polovině trupu se otáčejí pomaleji než ty v horní části a v hlavě. Někdy mohou být některé, většina, výjimečně všechny, čakry blokovány, což způsobuje, že životní energie nemůže volně proudit. U zablokovaných čaker je jejich frekvence vibrací nízká a někdy až neznatelná.
Tyto blokace bývají nejčastěji způsobeny strachem, šokem, napětím, zklamáním atd.
Tyto blokády lze uvolnit více způsoby a jedním z nich je nošení čakrových náramků, nebo náhrdelníků .

Harmonizace a čištění první čakry: Achát, Azurit, Heliotrop, Hematit, Jaspis červený, Granát, Korál červený, Rubín, Turmalín Skoryl, Záhněda.

Působnost čakry zahrnuje: vše pevné: páteř, kosti, zuby, nohy, tlusté střevo, konečník, prostata, tvorbu krve, buňky.
Princip: tělesná vůle být, přežití, tělesné potřeby

Harmonizace a čištění druhé čakry: Achát ohnivý, Citrín, Chrysopras, Kalcit oranžový (Aragonit), Karneol, Měsíční kámen, Topaz oranžový.
Působnost čakry zahrnuje: hýždě, rozmnožovací orgány, ledviny, močový měchýř, krev, míza, sperma, trávicí šťávy, tělní tekutiny a žlázy (varlata, vaječníky, prostata).
Princip: citová rovnováha, sexualita, jídlo

Harmonizace a čištění třetí čakry: Citrín, Fluorit žlutý, Fuchsit, Jantar, Jaspis žlutý, Kalcit žlutý (Aragonit), Labradorit žlutý, Labradorit, Larimar, Malachit, Opál žlutý, Sluneční kámen, Topaz zlatý, Tygří oko.
Působnost čakry zahrnuje: spodní část zad, dutina břišní, trávicí systém, žaludek, játra, slezina, žlučník, dvanácterník, nadledvinky, nervový systém.
Princip: osobní moc, vůle k prosazení

Harmonizace a čištění čtvrté čakry: Avanturín, Chryzokol, Jadeit, Kunzit, Morganit, Nefrit, Olivín, Prehnit, Rodonit, Rodochrozit, Růženín, Smaragd, Turmalín růžový.
Působnost čakry zahrnuje: srdce, horní část zad s hrudníkem a hrudní dutinou, spodní část plic, krev a krevní oběh, kůži, imunitu, krevní tlak a ruce.
Princip: láska, vztahy, oddanost

Harmonizace a čištění páté čakry: Akvamarín, Azurit, Jantar, Chalcedon, Larimar, Safír modrý, Topaz modrý, Turmalín modrý, Tyrkys.
Působnost čakry zahrnuje: oblast krku, šíje, týlu a spodní čelisti, uši, ústrojí hlasu, hrtan, jícen, horní část plic, průdušky, hltan, paže a ramena
Princip: komunikace, sebevyjádření

Harmonizace a čištění šesté čakry: Ametyst, Azurit, Azurit-Malachit, Fluorit modrý, Howlit modrý, Dumortierit, Labradorit, Lapis Lazuli, Safír fialový, Sodalit, Vltavín.
Působnost čakry zahrnuje: hypofýzu, která svojí činností ovládá funkci všech ostatních žláz, dále obličej, oči, uši, nos, dutiny, malý mozek, téma představivosti, centrální nervový systém, endokrinní systém.
Princip: intuice, moudrost, poznání bytí

Harmonizace a čištění sedmé čakry: Ametyst, Křišťál, Lepidolit, Selenit, Vltavín.
Působnost čakry zahrnuje: velký mozek, mozková kůra, porozumění, rozšířené vědomí
Princip: čiré bytí