Náhrdelník *STROM ŽIVOTA* křišťál

Elegantní minerální náhrdelník s přívěškem stromu života skvěle doplní váš každodenní outfit.
Je velice univerzální, hodí se do výstřihů halenek, šatů i k tričkům. Přívěsek je zavěšený na jemném očkovém řetízku. Náhrdelník je velice vkusný, bude skvělým dárkem pro každou ženu.
Řetízek se zapíná na karabinku a prodlužovací řetízek.

  • Délka: 44 cm
  • Průměr přívěsku: 5 cm
  • Adjustační řetízek: 5 cm
  • znamení zvěrokruhu : univerzální

Složení

zlomky minerálových kamínků, bižuterní kov


220 Kč

VÝZNAM...

Strom života je velmi populární a univerzální symbol, který představuje různé významy napříč kulturami a náboženstvími. Nejčastěji se spojují s nesmrtelností nebo plodností. Kromě kultur mají stromy života své postavení iv náboženské symbolice. Symbol stromu nepatří do jedné konkrétní kultury, protože se používá po celém světě již po staletí. Strom je vnímán jako posvátný symbol, který nese mnohé významy v náboženských i duchovních filozofiích. Zatímco Strom života symbolizuje různé věci, existují společné znaky, které jsou pro tento symbol napříč několika kulturami společné. Význam symbolů stromu života: Předek, rodina a plodnost, Růst a síla, Individualita, Nesmrtelnost a znovuzrození, Mír.
Amulet strom života je ochranné a obranné znamení, které se nosí obvykle jako přívěšek kolem krku. Můžete ho ale nosit taky v peněz, na náramku, řetízku na noze či na svazku klíčů. Pro ochranný účinek je významný taky Způsob Umístění a druh amuletu. Aby se posílil ochranný účinek, většinou se pro amulet plete vlastní šňůrka, Za zvláštní účinné se považují červené šňůrky. Amulety chrání nejen vás, ale taky třeba domácí mazlíčky, Pokud ho nosíme na krku. Mocnější účinky "vyšel" amulet, který vám někdo daroval z lásky než ten, který jste si sami Koupili.
Strom života je mezi amulety velmi oblíbený a nošení tohoto symbolu není jen módní trend, pro nositele znamená mnohem víc. Po staletí byl strom života symbolem mnoha kultur po celém světě. Uctívaly ho Egypťané, Číňané, Mayové, Křesťané. Je to univerzální symbol, který překračuje náboženství a kultury. Obvykle je zobrazen jako velký strom s rozprostřenými větvené a kořeny, které dosahují vysoce i dolů, jenž je znázorněn v kruhu. V keltské kultuře větve a kořeny symbolizují spojení mezi nebem a zemí, v buddhismu strom je cesta k osvícení, ve starověkém Egyptě se věřilo, že strom života je symbolem smrti i hojnosti a africké kultury její považuj za ochránce života. 

Křišťál

Užití: síla, ochrana, meditace, harmonie, léčení

Vlastnosti: je to projektivní i receptivní kámen, přiřazen planetě Slunce a Měsíc a elementu ohně a vody.
Je to univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie.
Kámen křišťál povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny. Působí na korunní čakru a ostatní čistí. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Lze ho použít jako regulátor pro ostatní kameny.

Léčebné využití: vhodný na všechny zdravotní problémy,
včetně problémů duše. Tiší bolesti hlavy a zubů, neurologické a střevní potíže, nevolnosti, podporuje zažívací trakt, posiluje imunitu, uvádí tělo do rovnováhy, zvyšuje laktaci.

Barvy: čirý, zelený

Naleziště: naleziště po celém světě