Náramek *7 ČAKER* Labradorit

Náramek z přírodních minerálových korálků je jedinečným doplňkem pro dosažení klidu a harmonie. Hodí se na každodenní nošení. Díky pružence má univerzální velikost, snadno se natáhne na ruku.

Náramky z minerálů mají pozitivní vliv na tělo i mysl. Jsou elegantní, posílí vaši vnitřní sílu.

Kresba i barva korálků se může mírně lišit, jelikož se jedná o přírodní materiál.

  • Délka: 18,5 cm
  • Šířka: 0,8 cm
  • Pružný
  • v balení 1 ks náramku
  • znamení zvěrokruhu : univerzální
  • náramek obsahuje kameny: Jaspis červený, Topaz, Jantar (syntetický), Avanturín zelený, Avanturín modrý, Lapis Lazuli, Ametyst. Na posílení účinků je jsme přidali praskaný křišťál. Náramek je doplněn korálky z Norského Labradoritu.
  • složení: elastan, přírodní minerál

Nevyhovuje Vám velikost náramku? Nezoufejte. Požadovaný rozměr nám napište do poznámky při dokončování objednávky. Náramek Vám upravíme zcela zdarma.

140 Kč

Labradorit Norský

Vlastnosti: pro svůj opalizující vzhled může být přiřazen všem energiím, planetám a elementům. Je to vysoce mystický a ochranný kámen, vnáší světlo do života, je kamenem esoterického vědění, zasvěcuje do tajemných mystérií, podporuje rozvoj intuice, přináší nové myšlenky, odstraňuje negativní energie útočící na auru, potlačuje strach, nejistotu, zbytky starých zklamání i z minulých životů, posiluje víru v sama sebe, uklidňuje příliš aktivní mysl, rozbíjí iluze a proniká ke kořenům myšlení, vyvolává potlačované vzpomínky na minulost, přináší sílu a vytrvalost, je kamenem proměny a pomáhá nám v době velkých změn.

Léčebné využití: léčí nachlazení, revmatismus, ulevuje napětí při menstruaci, upravuje rovnováhu hormonů, metabolismus, odstraňuje stres, snižuje krevní tlak, hledá a léčí příčiny nerovnováhy.

Barvy: modrý, šedý, tmavošedý, bílý, s příměsí oranžové, žluté či zelené

Užití: ochrana, síla, proměna, esoterika, léčení

Naleziště: Norsko

Něco o čakrách:

Slovo Čakra pochází ze sanskrtu a znamená kruh nebo kolo. Čakry jsou energetická centra na těle, která slouží jako přijímací stanice, transformátory a rozdělovače energie /prány/ různých frekvencí. Kromě toho také energii vyzařují do okolí. Aby bylo naše tělo zdravé, je třeba, aby všechny čakry byly v rovnováze , správně fungovaly a přijímaly bioenergii.
Důležitých je 7 hlavních čaker. Čakry většiny lidí mají obvykle průměr cca 10 cm , při duchovním rozvoji člověka se čakry rozšiřují, frekvence jejich vibrací se zvyšuje a i jejich barvy jsou jasnější a zářivější. Čakry jsou v neustálém otáčivém pohybu, který způsobuje, že energie je vtahována do nitra čaker. Čakry ve spodní polovině trupu se otáčejí pomaleji než ty v horní části a v hlavě. Někdy mohou být některé, většina, výjimečně všechny, čakry blokovány, což způsobuje, že životní energie nemůže volně proudit. U zablokovaných čaker je jejich frekvence vibrací nízká a někdy až neznatelná.
Tyto blokace bývají nejčastěji způsobeny strachem, šokem, napětím, zklamáním atd.
Tyto blokády lze uvolnit více způsoby a jedním z nich je nošení čakrových náramků, nebo náhrdelníků .

Harmonizace a čištění první čakry: Achát, Azurit, Heliotrop, Hematit, Jaspis červený, Granát, Korál červený, Rubín, Turmalín Skoryl, Záhněda.

Působnost čakry zahrnuje: vše pevné: páteř, kosti, zuby, nohy, tlusté střevo, konečník, prostata, tvorbu krve, buňky.
Princip: tělesná vůle být, přežití, tělesné potřeby

Harmonizace a čištění druhé čakry: Achát ohnivý, Citrín, Chrysopras, Kalcit oranžový (Aragonit), Karneol, Měsíční kámen, Topaz oranžový.
Působnost čakry zahrnuje: hýždě, rozmnožovací orgány, ledviny, močový měchýř, krev, míza, sperma, trávicí šťávy, tělní tekutiny a žlázy (varlata, vaječníky, prostata).
Princip: citová rovnováha, sexualita, jídlo

Harmonizace a čištění třetí čakry: Citrín, Fluorit žlutý, Fuchsit, Jantar, Jaspis žlutý, Kalcit žlutý (Aragonit), Labradorit žlutý, Labradorit, Larimar, Malachit, Opál žlutý, Sluneční kámen, Topaz zlatý, Tygří oko.
Působnost čakry zahrnuje: spodní část zad, dutina břišní, trávicí systém, žaludek, játra, slezina, žlučník, dvanácterník, nadledvinky, nervový systém.
Princip: osobní moc, vůle k prosazení

Harmonizace a čištění čtvrté čakry: Avanturín, Chryzokol, Jadeit, Kunzit, Morganit, Nefrit, Olivín, Prehnit, Rodonit, Rodochrozit, Růženín, Smaragd, Turmalín růžový.
Působnost čakry zahrnuje: srdce, horní část zad s hrudníkem a hrudní dutinou, spodní část plic, krev a krevní oběh, kůži, imunitu, krevní tlak a ruce.
Princip: láska, vztahy, oddanost

Harmonizace a čištění páté čakry: Akvamarín, Azurit, Jantar, Chalcedon, Larimar, Safír modrý, Topaz modrý, Turmalín modrý, Tyrkys.
Působnost čakry zahrnuje: oblast krku, šíje, týlu a spodní čelisti, uši, ústrojí hlasu, hrtan, jícen, horní část plic, průdušky, hltan, paže a ramena
Princip: komunikace, sebevyjádření

Harmonizace a čištění šesté čakry: Ametyst, Azurit, Azurit-Malachit, Fluorit modrý, Howlit modrý, Dumortierit, Labradorit, Lapis Lazuli, Safír fialový, Sodalit, Vltavín.
Působnost čakry zahrnuje: hypofýzu, která svojí činností ovládá funkci všech ostatních žláz, dále obličej, oči, uši, nos, dutiny, malý mozek, téma představivosti, centrální nervový systém, endokrinní systém.
Princip: intuice, moudrost, poznání bytí

Harmonizace a čištění sedmé čakry: Ametyst, Křišťál, Lepidolit, Selenit, Vltavín.
Působnost čakry zahrnuje: velký mozek, mozková kůra, porozumění, rozšířené vědomí
Princip: čiré bytí