Náramek *BERYL* Madagaskar

Náramek z přírodních minerálových korálků je jedinečným doplňkem pro dosažení klidu a harmonie. Hodí se na každodenní nošení. Díky pružence má univerzální velikost, snadno se natáhne na ruku.

Náramky z minerálů mají pozitivní vliv na tělo i mysl. Jsou elegantní, posílí vaši vnitřní sílu.

Kresba i barva se může mírně lišit, jelikož se jedná o přírodní materiál.

  • Délka: 18,5 cm
  • Pružný
  • Rozměr: 0,6 cm
  • balení obsahuje 1 ks náramku
  • znamení zvěrokruhu : blíženci, váhy, vodnář, ryby

Složení: elastan, přírodní materiál

Nevyhovuje Vám velikost náramku? Nezoufejte. Požadovaný rozměr nám napište do poznámky při dokončování objednávky. Náramek Vám upravíme zcela zdarma.

285 Kč

Beryl Madagaskar

Beryl, nebo-li růžový smaragd, též kámen božské lásky. Název "růžový smaragd" vychází pravděpodobně z faktu, že oba minerály jsou svým chemickým složením odrůdou berylu. 

Jedná se o vzácný polodrahokam, který se nachází pouze v Thajsku, Brazílii, na Madagaskaru, v Africe a ve Spojených státech amerických. Poprvé byl objeven v Kalifornii a vytěžený kámen byl prodán sběrateli J. P. Morganovi, podle něhož byl pojmenován. 

Jeho barva je růžová, od krásně průhledných kamenů až po neprůhledné, přes stříbřitě růžovou, broskvovou až po světle modrou či fialovou a je způsobena inkluzemi manganu. Tmavě růžové kameny bývají chybně označeny jako bixbit, který je však spíš červený. Zahřátím pomocí plamene se světle růžová barva může změnit až na oranžovou.

Beryl ztělesňuje lásku k sobě i k ostatním lidem. Pokud je barva berylu spíš fialovo-růžová, pak harmonizuje čelní čakru, používá se ke stimulování mysli a porozumění vzpomínkám. Broskvová barva představuje hluboký duchovní aspekt božské lásky a harmonizací sakrální čakry podporuje energii Kundalini, čímž může stimulovat sexuální pocity a zlepšit tak vztahy mezi partnery. Ovlivněním čakry solar plexu podporuje nejen tvořivost, ale také ženskou energii lásky a je tak vhodný pro nezapomenutelnou zkušenost lásky. 

Ženám pomáhá uvědomit si svou nezávislost na mužích při současném pocitu harmonie s mužskou energií. 

Beryl je vhodným kamenem pro partnery, zvyšuje pocit sounáležitosti, lásku a vzájemné pochopení.

Léčebné využití : harmonizace srdeční čakry, ovlivněním čakry sakrální stimuluje energii Kundalini a tím sexuální prožitky.

Naleziště: Madagaskar