Náramek *BRONZIT* Brazilský

Náramek z přírodních minerálových korálků je jedinečným doplňkem pro dosažení klidu a harmonie. Hodí se na každodenní nošení. Díky pružence má univerzální velikost, snadno se natáhne na ruku.

Náramky z minerálů mají pozitivní vliv na tělo i mysl. Jsou elegantní, posílí vaši vnitřní sílu.

Kresba i barva se může mírně lišit, jelikož se jedná o přírodní materiál.

  • Délka: 18,5 cm
  • Průměr: 0,6 cm
  • Pružný
  • v balení 1 ks náramku
  • znamení zvěrokruhu : beran, lev, panna, váhy, střelec, vodnář

Složení: elastan, přírodní materiál

Nevyhovuje Vám velikost náramku? Nezoufejte. Požadovaný rozměr nám napište do poznámky při dokončování objednávky. Náramek Vám upravíme zcela zdarma.

170 Kč

Bronzit Brazilský

Z duchovního hlediska je bronzit kámen ztišení, který vyvolává naprostý klid. Odvrací zpět negativní myšlenky a přání nemoci. Chrání před potížemi tím, že je odráží tam a zpět.

Bronzit probouzí laskavost, sebe přijetí, odvahu přizpůsobit se situacím, které tvrdohlavě odmítáme přijmout a vyřešit, přináší vnitřní mír, jistotu a chrání před depresivními stavy, stresem, mírní bolestné vzpomínky. Přináší jistotu a stabilitu. Je to kámen služby - ukazuje hodnotu pomoci.

Bronzit povzbuzuje ozdravovací procesy, vhodný při neklidu, stresu, chronickém vyčerpání, únavě, křečích, při nedostatku hořčíku, zlepšuje stav suché pleti, zpomaluje stárnutí pleti pomáhá vstřebávat železo.

V kombinaci s černým turmalínem absorbuje přání nemoci a okamžitě zastavuje vzájemné působení a odvrací pozornost od zdroje. Bronzit nabíjíme tak, že ho umístíme do kontaktu s křišťálem.

Od dávných dob je vnímán jako kámen, který je účinný proti kletbám, a kouzelný ochránce.

Barva: hnědá, hnědo černá, měděná

Naleziště: Brazílie