Náramek *DRAČÍ ACHÁT*

Drak je považován za symbol hojnosti, moudrosti a úspěchu. Rok draka (2024) je považován za nejpozitivnější rok čínského horoskopu, který se slaví napříč celým světem a nese se ve znamení zlata,

Náramek z přírodních minerálových korálků je jedinečným doplňkem pro dosažení klidu a harmonie. Hodí se na každodenní nošení. Díky pružence má univerzální velikost, snadno se natáhne na ruku.

Náramky z minerálů mají pozitivní vliv na tělo i mysl. Jsou elegantní, posílí vaši vnitřní sílu.

Kresba i barva se může lišit, jelikož se jedná o přírodní materiál.

  • Délka: 18,5 cm
  • Šířka: 0,8 cm
  • Pružný
  • balení obsahuje 1 ks náramku
  • znamení zvěrokruhu : beran, býk, blíženci, panna, váhy, kozoroh

Složení

elastan, přírodní materiál

Nevyhovuje Vám velikost náramku? Nezoufejte. Požadovaný rozměr nám napište do poznámky při dokončování objednávky. Náramek Vám upravíme zcela zdarma.

150 Kč
Skladem

DRAČÍ ACHÁT

Achát – jeho název se odvíjí od řeky Achates v Sicílii. Je směsí chalcedonu, křemene a opálu, které se ukládaly v tenkých barevných vrstvičkách kolem krystalického jádra nebo cizorodé částice. Vytváří se ve vulkanických horninách, přičemž občas vzniknou po vychladnutí lávy dutinky, které nazýváme geody.

Vlastnosti: pomáhá nám udržet rovnováhu v každodenním životě, dodává nám odvahu a výdrž, přináší úspěch a dlouhý život, posiluje sebeúctu, vztah k vlastnímu tělu a cit mužem zajišťuje přízeň žen, pomáhá rozlišovat pravých přátel od těch falešných, prohlubuje v nás fantazii, kreativitu, vytrvalost ale i samotnou vůli do života, posiluje v nás důvěru ve vlastní schopnosti, ochraňuje nás, učí smysluplnému jednání s lidmi, pomáhá nám najít při komunikací ta správná slova, podporuje v hledání pravdy, pomáhá zpracovat kritiku a nepříjemné situace.

Léčebné účinky: pomáhá předcházet střevním potížím, ulevuje při gastritidě, povzbuzuje trávicí trakt, napomáhá léčbě očí, žaludku a dělohy. Udává se, že pomáhá očistit lymfatický systém a slinivku břišní, posiluje krevní oběh, chrání před vznikem kožních chorob a a napomáhá jejich léčbě.

Čištění: Achát čistíme pod vlažnou tekoucí vodou jednou do měsíce.

Užití: odvaha, síla, léčení, dlouhověkost, láska, ochrana, úrodnost půdy, uzemnění.