Náramek *FOSFOSIDERIT* Brazilský

Náramek z přírodních minerálových korálků je jedinečným doplňkem pro dosažení klidu a harmonie. Hodí se na každodenní nošení. Díky pružence má univerzální velikost, snadno se natáhne na ruku.

Náramky z minerálů mají pozitivní vliv na tělo i mysl. Jsou elegantní, posílí vaši vnitřní sílu.

Kresba i barva se může lišit, jelikož se jedná o přírodní materiál.

  • Délka: 18,5 cm
  • Šířka: 0,8 cm
  • Pružný
  • balení obsahuje 1 ks náramku
  • znamení zvěrokruhu : beran, býk, rak, střelec, lev, štír

Složení

elastan, přírodní materiál

Nevyhovuje Vám velikost náramku? Nezoufejte. Požadovaný rozměr nám napište do poznámky při dokončování objednávky. Náramek Vám upravíme zcela zdarma.

280 Kč

Fosfosiderit brazilský

Užití: čistota, stres, stáří, klid, ochrana, štěstí, odvaha

Vlastnosti: je kámen s velmi uklidňujícími vibracemi. Zklidňuje ty, co jsou pohlceni shonem a stresem. Tento kámen má blahodárné účinky při meditaci. Dokáže pomoci duši povznést se nad každodenní problémy a vypořádat se s nimi s nadhledem a lehkostí. Harmonizuje tělo a duši.

Léčebné využití: zmírňuje bolesti hlavy, odstraňuje napětí, pomáhá při žaludečních a dýchacích obtížích, poruchách sluchu, kožních problémech, nerovnováze zažívacího traktu, působí na střeva a střevní mikroflóru, odstraňuje parazity, podněcuje produkci hormonů, činnost metabolismu, posiluje vylučovací orgány a imunitní systém. Léčí podlitiny, otoky a rány. Fosfosiderit je vhodný pro všechny, co mají zdravotní problémy spojené se stárnutím. Velmi příznivě působí na činnost srdce. Má velmi dobré účinky na chod štítné žlázy a nadledvinek. 

Naleziště: Brazílie

Barvy: fialová, světle fialová, nahnědlá, velmi výjimečně čirá