Náramek *KUBICKÝ ZIRKON*

Náramek z přírodních minerálových korálků je jedinečným doplňkem pro dosažení klidu a harmonie. Hodí se na každodenní nošení. Díky pružence má univerzální velikost, snadno se natáhne na ruku.

Náramky z minerálů mají pozitivní vliv na tělo i mysl. Jsou elegantní, posílí vaši vnitřní sílu.

Kresba i barva se může mírně lišit, jelikož se jedná o přírodní materiál.

  • Délka: 18,5 cm
  • Šířka: 0,3 cm
  • Pružný
  • v balení 1 ks náramku
  • znamení zvěrokruhu: blíženec, býk, lev

Složení: elastan, přírodní materiál

Nevyhovuje Vám velikost náramku? Nezoufejte. Požadovaný rozměr nám napište do poznámky při dokončování objednávky. Náramek Vám upravíme zcela zdarma.

185 Kč

Kubický Zirkon

Barva: Žlutá, zelená, hnědá, červená, oranžová

Vzhled: Fasetový nebo průsvitný, často s dvojitou pyramidou

Vlastnosti: Ve starověku se zirkon užíval pro ochranu před loupeží, zásahem blesku, fyzickým zraněním a nemocí. 

Každá barva rezonuje s jinou čakrou. Kámen podporuje bezpodmínečnou lásku k sobě samému i k ostatním, harmonizuje vaši vnitřní přirozenost se Zemí a sladuje fyzické tělo i těla jemnohmotná. Pomáhá pochopit, že jste duchovní bytostí na stezce lidského vývoje a zdůrazňuje jednotu, z níž pocházejí všechny duše. Tento kámen vnitřního vhledu k sobě přitahuje protiklady a vštěpuje vytrvalost a neústupnost od svého záměru.

V mentální oblasti zirkon podporuje jasné myšlení a pomáhá oddělovat důležité od nepodstatného. Překonáváním rasistických myšlenek a předpojatosti učí bratrství všeho lidstva a odstraňuje z emocionálního těla diskriminaci, šikanování, homofobii a misogynství vtištěnou v tomto nebo jiném životě.

V rovině emocionální zirkon učí stálosti. Je znám též jako "kámen čistoty", v dávných dobách se s jeho pomocí testovalo dodržování celibátu. Zdolává žárlivost a sklon k majetnictví, podporuje odtržení od staré lásky a otevření se nové.

Léčivé účinky: Prospívá, kostem, svalům a játrům, podporuje synergii. Je vhodný při ischiasu, křečích, nespavosti, depresi, závrati a nepravidelné menstruaci.