Náramek *KUNZIT* valounky

Náramek z přírodních minerálových korálků je jedinečným doplňkem pro dosažení klidu a harmonie. Hodí se na každodenní nošení. Díky pružence má univerzální velikost, snadno se natáhne na ruku.

Náramky z minerálů mají pozitivní vliv na tělo i mysl. Jsou elegantní, posílí vaši vnitřní sílu.

Kresba i barva se může lišit, jelikož se jedná o přírodní materiál.

  • Délka: 18,5 cm
  • Pružný
  • Rozměr 0,5 - 0,8 cm (+-)
  • balení obsahuje 1 ks náramku

Složení

elastan, přírodní materiál

Nevyhovuje Vám velikost náramku? Nezoufejte. Požadovaný rozměr nám napište do poznámky při dokončování objednávky. Náramek Vám upravíme zcela zdarma.

149 Kč

Kunzit

Léčebné užití: uvolňuje svaly a stres, mírní bolest kloubů,
působí na oběhový systém a nervy, neutralizuje následky anestezie, posiluje imunitu, proti depresím, položený na solar potlačuje paniku.
Užití: relaxace, klid, ochrana, uzemnění
Vlastnosti: náleží receptivní energii, elementu země, planetám Venuše a Pluto. Silný duchovní kámen, umožňuje hlubokou meditaci, otevírá srdeční čakru, vede k pokoře. Chrání před elektromagnetickým zářením a před negativitou jakéhokoliv druhu. Pomáhá svobodně se vyjádřit, pročišťuje staré emoce, zlepšuje náladu v obdobích citových problémů a depresí. Navrací nevinnost těm, kteří museli příliš rychle dospět.Tiší vztek, nervozitu a strach. Podporuje soustředění, pomáhá přitahovat lásku.
Barvy: fialová, růžová, zelená, čirá
Země původu: Brazílie, USA, Madagaskar, Barma
Technický popis: zbrázděný krystal, průhledný nebo průsvitný, vyskytuje se v žílách granitických pegmatitů s vysokým obsahem lithia.

Stupeň tvrdosti: 6,5 - 7.