Náramek *MĚSÍČNÍ KÁMEN* bílý

Náramek z korálků ze synteticky vytvořeného měsíčního kamene se hodí na každodenní nošení. Díky pružence má univerzální velikost, snadno se natáhne na ruku.

  • Délka: 18 cm
  • Šířka: 0,6 cm
  • Pružný
  • balení obsahuje 1 ks náramku
  • barva: bílá
  • znamení zvěrokruhu : beran, býk, blíženci, rak, panna, váhy, štír, střelec, kozoroh, vodnář, ryby

Složení

synteticky vytvořený minerál, elastan

Nevyhovuje Vám velikost náramku? Nezoufejte. Požadovaný rozměr nám napište do poznámky při dokončování objednávky. Náramek Vám upravíme zcela zdarma.

160 Kč

Měsíční kámen (syntetický)

Užití měsíčního kamene: láska, ochrana, spánek, mládí, intuice, klid

Měsíční kámen vlastnosti a význam: receptivní kámen, přiřazen planetě Měsíc a elementu vody.
Je úzce spjat s Měsícem a intuicí, přitahuje lásku, úspěšně řeší problémy mezi milenci, zajišťuje klidný spánek, pomáhá při nespavosti, mírně ochranný zvláště na cestách, obnovuje a uchovává mladistvý vzhled a přístup, vytahuje na povrch věci uzavřené v podvědomí, uklidňuje rozbouřené city a přehnané emotivní reakce, vyvolává srozumitelné živé sny hlavně za úplňku, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii, na čakře solar plexu ukáže staré nefunkční citové způsoby jednání a pomáhá je odstranit.

Měsíční kámen účinky: léčí horní část zažívacího traktu a citové napětí, které má na něho vliv, působí na reprodukční orgány, snižuje napětí při menstruaci, udržuje v rovnováze hormonální systém, zklidňuje hyperaktivní děti, detoxikuje, léčí problémy kůže, vlasů, očí, slinivky břišní a jater. Pomáhá při početí, těhotenství, porodu a kojení.

Naleziště: Skotsko, Keňa, Nový Zéland, Austrálie, Indie, Norsko, Brazílie

Barvy: bezbarvý, bílý