Náramek *MRAMOR*

Náramek z přírodních minerálových korálků je jedinečným doplňkem pro dosažení klidu a harmonie. Hodí se na každodenní nošení. Díky pružence má univerzální velikost, snadno se natáhne na ruku.

Náramky z minerálů mají pozitivní vliv na tělo i mysl. Jsou elegantní, posílí vaši vnitřní sílu.

Kresba i barva se může mírně lišit, jelikož se jedná o přírodní materiál.

  • Délka: 18,5 cm
  • Šířka: 0,8 cm
  • Pružný
  • přírodní materiál, elastan

Nevyhovuje Vám velikost náramku? Nezoufejte. Požadovaný rozměr nám napište do poznámky při dokončování objednávky. Náramek Vám upravíme zcela zdarma.

149 Kč

MRAMOR

Mramor má zemitou energii a je vynikající oporou ve chvílích citových výzev, traumat a v období změn. Během transformace nás provádí změnami a pomáhá pochopit, co je třeba nechat odejít a změnit, abychom se posunuli dál. Vede k podstatě změny a způsobu, jak ji docílit. Podporuje vše, co je třeba k přežití. Zejména přirozené instinkty a odolnost.

Vede k vnitřnímu já a k pochopení, že život je jedna velká změna a jedinou jistotu jsme my sami. Pomáhá pochopit, jak my jako bytost můžeme snést jemnější vibrace skrze naše tělo na zem. Zesiluje projevy duše.

Ve chvílích stagnace a pocitu "slepé uličky" meditujte s mramorem a on vám napoví, jaké změny právě teď potřebujete. Do chaotického života vnáší řád a stabilitu založenou na vědomí smyslu vlastního života.

Působí proti stresu a poruchám, které stres způsobuje.