Náramek *RUBÍN ZOISIT*

Náramek z přírodních minerálových korálků je jedinečným doplňkem pro dosažení klidu a harmonie. Hodí se na každodenní nošení. Díky pružence má univerzální velikost, snadno se natáhne na ruku.

Náramky z minerálů mají pozitivní vliv na tělo i mysl. Jsou elegantní, posílí vaši vnitřní sílu.

Kresba i barva se může lišit, jelikož se jedná o přírodní materiál.

  • Délka: 18,5 cm
  • Šířka: 0,8 cm
  • Pružný
  • balení obsahuje 1 ks náramku
  • znamení zvěrokruhu : blíženci, střelec

Složení

elastan, přírodní materiál

Nevyhovuje Vám velikost náramku? Nezoufejte. Požadovaný rozměr nám napište do poznámky při dokončování objednávky. Náramek Vám upravíme zcela zdarma.

170 Kč

Rubín Zoisit

Rubín je po staletí považován za kámen bohatství i ochrany. Věří se, že jeho sytě rudá barva podněcuje touhu po životě a sexuální aktivitu. V lidových tradicích se udává se, že zahání smutek a negativní myšlení. Rubín mnozí lidé používají jako talisman který má tvořit štít proti všem druhům útoků. Červená barva rubínu představuje sílu a energii. Uvádí se, že pomáhá rovnováze činnosti srdeční čakry.

Využití: Použit jako talisman, udává se, že rubín pomáhá potlačit strach, smutek a negativní myšlení. Je tradičním kamenem, který se do nepaměti používá jako pomoc pro klidný spánek bez nočních můr.

Zoisit dle tradic pomáhá v povzbuzení, uvolňuje dávné vzpomínky a pomáhá se s nimi vypořádat. Též prý pomáhá nám překonat sebedestruktivní sklony a a inspiruje nás k tomu, abychom vzali život do vlastních rukou.

Barva: zelená, hnědá, černá

Naleziště: Pákistán, Švýcarsko, Indie, USA