Náramek *RUTIL* Africký

Náramek z přírodních minerálových valounků je jedinečným doplňkem pro dosažení klidu a harmonie. Hodí se na každodenní nošení. Díky pružence má univerzální velikost, snadno se natáhne na ruku.

Náramky z minerálů mají pozitivní vliv na tělo i mysl. Jsou elegantní, posílí vaši vnitřní sílu.

Kresba i barva se může lišit, jelikož se jedná o přírodní materiál.

  • Délka: 18,5 cm
  • Šířka: 0,5 - 0,7 cm
  • Pružný
  • balení obsahuje 1 ks náramku
  • znamení zvěrokruhu : beran, blíženci, lev, štír, kozoroh, vodnář

Složení

elastan, přírodní materiál 

Nevyhovuje Vám velikost náramku? Nezoufejte. Požadovaný rozměr nám napište do poznámky při dokončování objednávky. Náramek Vám upravíme zcela zdarma.


150 Kč

Rutil Africký

Rutil je druh minerálu, který se primárně skládá z oxidu titaničitého. Naleziště najdeme v západní Africe, v Brazílii nebo ve švýcarských alpách. Je velmi populárním a žádaným minerálem pro jeho vynikající fyzické vlastnosti.
Čistí zlé a negativní síly, vyrovnává čakry a přináší emocionální uvolnění. Uvádí do rovnováhy duševní, emoční i fyzickou stránku člověka. Jemně dolaďuje intuici, ukazuje nám na naší životní cestě možná úskalí a napomáhá nám zvolit nejproduktivnější rozhodnutí. Léčí psychosomatické nemoci přímo ke kořeni problému. Ukazuje nám karmické příčiny chronického onemocnění a dokáže přeprogramovat buněčnou paměť. Na emoční úrovni stabilizuje vztahy všeho druhu. Má tendenci rychle otevírat vědomí, což může být dezorientující, pokud to neočekáváme. Pomáhá uzemňovat vysoké vibrační energie v těle a stimuluje tok energie skrze čakry.

Léčebné využití: dokáže harmonizovat jakékoli místo na těle, podporuje buněčnou paměť, regeneraci buněk a významně prospívá při bronchitidě. Posiluje imunitní systém, snižuje deprese a pomáhá při poruchách příjmu potravy. Regeneruje tkáně a zlepšuje vstřebávání živin. Prospívá při impotenci, frigiditě a neschopnosti dosáhnout orgasmu. 

Další druhy a barvy: hnědý, oranžový, čirý, žlutý, šedý až do černa 

Naleziště: Afrika