Náramek *PIETERSIT* Namibie

Náramek z přírodních minerálových korálků je jedinečným doplňkem pro dosažení klidu a harmonie. Hodí se na každodenní nošení. Díky pružence má univerzální velikost, snadno se natáhne na ruku.

Náramky z minerálů mají pozitivní vliv na tělo i mysl. Jsou elegantní, posílí vaši vnitřní sílu.

Kresba i barva se může mírně lišit, jelikož se jedná o přírodní materiál.

  • Délka: 18,5 cm
  • Průměr: 0,8 cm
  • Pružný
  • v balení 1 ks náramku
  • znamení zvěrokruhu : býk, blíženci, lev, panna, vodnář, střelec

Složení: elastan, přírodní materiál

Nevyhovuje Vám velikost náramku? Nezoufejte. Požadovaný rozměr nám napište do poznámky při dokončování objednávky. Náramek Vám upravíme zcela zdarma.

250 Kč

Pietersit Namibie

Vlastnosti: Kámen je nazýván kámen bouří a je spojován s bouřlivými živly. Jedná se o poměrně nový kámen. Každému člověku připomíná, že je duchovní bytostí. Usnadňuje duchovní putování. Je to kámen vizí a lze ho použít na šamanské cesty. Silný účinek na vaše tělo během meditace. Povzbuzuje činnost třetího oka. Pomáhá rozpoznat pravdu a faleš u jiných lidí. Dokáže odbourat všechny duchovní iluze. Podporuje vše, co si přejete na základě vaší vlastní vůle. Přináší sílu a podporu. Odblokuje vše, co vám vám mohlo bránit v cestě za pravdou.

Podporuje objektivitu, flexibilitu a toleranci, pomáhá svému nositeli vidět se takového, jaký je, tedy i se zápory, které podvědomě doposud odmítal přijmout. Pomáhá nám získat ztracenou rovnováhu perspektivy, poskytuje nám nadhled. Je vynikající k léčení pozemské energie a k uzemňování. Zvyšuje mentální schopnosti a usnadňuje vyvolání vizí a vhled do nitra věcí.

Léčebné využití: pomáhá při celkové slabosti našeho organismu. Má vliv na zrak a jeho vibrace mírní migrény a bolesti hlavy. Zlepšuje činnost našeho oběhové systému, nohou a střev. Tiší astma a napomáhá při léčbě plic, nervozitě a hormonálních poruchách. Udržuje rovnováhu systému žláz. Regulují metabolizmus, krevní tlak, růst, pohlavní život a tělesnou teplotu. Pomáhá činnosti jater, střev a nohou. Pomáhá při vstřebávání živin z potravy. 

Barva: Od zlatavě hnědé až po šedě modrou

 Země původu: Namibie