Náramek z pravých říčních perel

Náramek s pravými říčními perlami působí na zápěstí luxusním dojmem. Každá perla má svůj originální tvar. Jejich opalizující lesk přitahuje a fascinuje ženy na celém světě. Pokud zkombinujete více náramků najednou, vaše zápěstí bude velice působivé a šik. 

Kresba i barva se může mírně lišit, jelikož se jedná o přírodní materiál.

  • Délka: 18 cm
  • Šířka: 0,5-0,6 cm
  • Pružný
  • balení obsahuje 1 ks náramku
  • znamení zvěrokruhu : blíženci, rak, váhy, kozoroh, ryby

Složení

elastan, přírodní materiál

Nevyhovuje Vám velikost náramku? Nezoufejte. Požadovaný rozměr nám napište do poznámky při dokončování objednávky. Náramek Vám upravíme zcela zdarma.

360 Kč
Skladem

Říční perla

je symbolem čistoty a proměny. Je obrazem našeho duchovního vývoje, díky kterému vidíme, že i když se nám zdá, že jsme malí a utiskovaní můžeme dosáhnout dokonalosti a krásy ve skrytém tajemnu duše. Perly vzbuzují v ženách ženskou krásu, rozum a rozvahu.

Má přímý vliv na naši karmu, neboť může zesilovat důsledky našich minulých činů. Proto by perly neměli používat lidé s nekalými záměry. Vyslaný nečistý záměr se nám časem vrátí zpět.

Perly posilují nervový systém, ulevují při svalových křečích, bolestech a chrání pokožku před spálením. Díky svému složení mohou ovlivnit stavbu kostí a zubů. Mírní horečky, snižují citlivost vůči alergenům a pomáhají při zažívacích obtížích. Perly jsou vhodné, jako prevence proti pálení žáhy, zánětům nervů a zánětům v ústní dutině. Podporují uzdravující procesy psychosomatických onemocnění, zklidňují bolesti, zmírňují horečky a posilují nervy.

Jejich energie je porovnávána s krásou ženy.

Ve starověkých kulturách symbolizovaly moc, vědění, moudrost i štěstí. Vždy byly přirovnávány ke krásným ženám. Jejich majitelé je nosili nejen na ozdobu, ale také jako ochranu před nehodami a neštěstím.

Chrání před negativními vlivy a špatnou energií.